DORADZTWO

Doradztwo w rekrutacji to usługa świadczona przez profesjonalistów, którzy pomagają firmom w procesie znalezienia, wyboru i zatrudniania najlepszych kandydatów na stanowiska pracy. Obejmuje to szereg działań mających na celu dostarczenie wysokiej jakości talentów, które pasują do wymagań i kultury organizacyjnej firmy.

 

Career Management

Career Management – to zarządzanie strukturami planowania kariery w ramach organizacji Klienta. Usługa znacząco wpływa na obniżenie rotacji pracowników oraz poprawia wykorzystanie potencjału każdego Specjalisty i Managera w firmie.

Talent Mapping

Talent Mapping – na potrzeby naszych Klientów dokonujemy weryfikacji dostępnych na rynku zasobów ludzkich w ich wąskich specjalizacjach. Badamy je pod kątem dostępności, pożądanych wynagrodzeń, zainteresowania zmianą oraz poziomu kompetencji. Analizy przygotowujemy w formie raportu na potrzeby konkretnych rekrutacji lub jako oceny sytuacji rynkowej.

MARKET RESEARCH

Market Research to usługa polegająca na dostarczaniu Klientowi informacji i danych dotyczących wybranego obszaru biznesowego. W ramach działu Market Research dostarczamy wartościowych informacji dotyczących wynagrodzeń, działań lub oferty konkurencji, badania lokalizacji, badania satysfakcji czy wizerunku.

SALARY REVIEWS

Salary Reviews to opracowywane przez naszych Specjalistów przekrojowe raporty płacowe, oparte o informacje na bieżąco zbierane od setek Kandydatów w specjalizacjach obsługiwanych przez Relyon.

OUTPLACEMENT

Outplacement jest procesem ułatwiającym zwalnianemu pracownikowi (lub grupie pracowników) poszukiwanie nowej, satysfakcjonującej pracy. Jest to pakiet profesjonalnych usług i porad z zakresu doradztwa zawodowego, mający na celu aktywizację na rynku pracy osoby (lub grupy) rozstającej się z firmą.

EMPLOYER BRANDING

Employer Branding to długotrwałe budowanie wizerunku pracodawcy jako atrakcyjnego miejsca pracy i rozwoju zawodowego w umysłach wybranej grupy pracowników. Działania z zakresu Employer Brandingu możemy podzielić na te wewnętrzne (skierowane do obecnych pracowników) jak i zewnętrzne skierowane na budowanie wizerunku i tym samym pozyskanie do pracy nowych pracowników.

MARKETING REKRUTACYJNY

Działania polegające na dotarciu do wybranej grupy docelowej z ofertą zatrudnienia. W marketingu rekrutacyjnym wykorzystujemy narzędzia i techniki znane z marketingu, jednak tym razem w służbie rekrutacji. W odróżnieniu do Employer Brandingu, Marketing rekrutacyjny przynosi efekty dużo szybciej, potrzeba znacznie mniej czasu aby wystartować z pierwszymi działaniami, a i efekty są bardziej mierzalne.

Scroll to Top