RELYON Recrutiment & IT Services

Relyon Recruitment to firma rekrutacyjna istniejąca na rynku od 2010 roku. Założona przez ekspertów i pasjonatów szeroko pojętego HR’u oraz rekrutacji z bardzo dobrą znajomością biznesu i ogromnym doświadczeniem w rekrutacjach. Od początku swojej działalności firma wyspecjalizowała się prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, outsourcingowych i biznesowych w sektorze finansowym i nowych technologii. Zaufały nam tysiące kandydatów oraz klientów z którymi dobre relacje są dla nas motywatorem do codziennego działania.

Co nas wyróźnia?

SPECJALIZACJA

Jesteśmy agencją konsultingową wysoko wyspecjalizowaną w rekrutacjach stałych w wybranych obszarach, executive search, contractingu IT oraz szeroko rozumianym doradztwie biznesowym.

Baza talentów

Każdy Konsultant jest ekspertem biznesowym w dziedzinie, w której działa, co pozwala nam zdobywać top utalentowanych specjalistów dla firm naszych klientów.

miedzynarodowe doświadczenie

Oferujemy prawdziwie globalne podejście do naszych Klientów – aktywne projekty rekrutacyjne w Europie i Azja, czyli Polska, Niemcy, Austria, Czechy, Dania, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania.

skala działania

Nasi Klienci poznali 1424 Kandydatów rekomendowanych przez Relyon w 2022 roku, co zaowocowało 711 zatrudnieniami.

Know HOW

Nasz unikalny know-how będący połączeniem najlepszych międzynarodowych standardów i znajomość biznesu zaowocowała stosunkiem ofert do zatrudnienia na poziomie 95,6%.

98,2%

naszych zatrudnionych kandydatów współpracuje z naszymi klientami od lat.

sukcesy

Skutecznie wprowadziliśmy na polski rynek kilka zagranicznych dużych startupów (50 – 200 pracowników).

Relyon należy do RelyonArt Fund, grupy ponad 90 firm, które działają w krajach Unii Europejskiej, UK, Azji i USA. W ramach organizacji posiadamy swoje przedstawicielstwa w Wietnamie (centrum usług wspólnych), Danii i już wkrótce USA. Dołącz do rodziny Relyon jako klient, kandydat lub pracownik.

Relyon w liczbach

1
miejsce, w zakresie oferowania komplementarnych usług
1 +
lat na rynku
1 %
specjalistów kontynuuje współpracę
1 %
stosunek złożonych ofert do zatrudnienia
1 %
zrekrutowanych osób kontynuuje współpracę z klientem
1 +
zatrudnień w 2022

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z doświadczonych rekruterów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w wielu branżach, w tym IT, finansach, sprzedaży i marketingu. Działamy na rynku rekrutacyjnym od wielu lat i wiemy, jak znaleźć najlepszych kandydatów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

MB

Małgorzata Bielawska

Współzałożyciel, Przewodniczący Rady Nadzorczej

Monika Daczka-Krzywoń

Prezes, Head of FA

Scroll to Top