kariera w relyon

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Nowi Klienci i nowe wyzwania sprawiają, że rozbudowujemy biura Relyon w Polsce. Dlatego poszukujemy doświadczonych Konsultantów, dobrze czujących się na samodzielnych stanowiskach. Oferujemy pracę osobom z różnych branż i specjalizacji.

Picture of businessman and businesswoman having discussion
Successful business people

Ścieżka kariery w Relyon

  • To TY dokonasz wyboru, jaka ścieżka kariery jest dla Ciebie atrakcyjna i w jakim kierunku chcesz podążać z Relyon.
  • Relyon oferuje dwie ścieżki kariery. Nasi managerowie pomogą Ci dokonać wyboru. Wspólnie z Tobą zaplanują Twój dalszy rozwój zawodowy. W każdej specjalizacji znajdziesz swojego Mentora, który będzie Cię wspierał w wybranym przez Ciebie kierunku.
  • Jeśli chcesz rozwijać się managersko i planujesz w przyszłości zarządzać ludźmi – wybierz ścieżkę zawodową związaną z zarządzaniem.
  • Jeśli wolisz skupić się na samodzielnej pracy, chcesz poszerzać swoją wiedzę z zakresu wybranej specjalizacji, zostać ekspertem w swojej branży – wybierz ścieżkę ekspercką.
  • Niezależnie, którą ścieżkę wybierzesz, każda przyniesie Ci dużo satysfakcji i zadowolenia. W Relyon doceniamy zaangażowanie i skuteczność na każdym poziomie Twojego rozwoju i na każdym szczeblu Twojej kariery.

zaufaj nam!

Co zyskujesz z Relyon?

Stawiamy na osoby samodzielne, kreatywne, z inicjatywą. W zamian oferujemy przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz system atrakcyjnych szkoleń specjalistycznych i managerskich.

Proponujemy Ci bardzo korzystny system podstawowego i prowizyjnego wynagrodzenia, znacznie wykraczającego poza średnią w branży.

Oferujemy elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej, bogaty pakiet socjalny obejmujący pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, dostęp do klubów sportowych oraz atrakcyjny pakiet benefitów finansowych.

Praca z nami wzbogaci Twoje doświadczanie zawodowe i umiejętności społeczne. To także kontakt z Klientami z całego Świata.

To TY dokonasz wyboru, jaka ścieżka kariery jest dla Ciebie atrakcyjna i w jakim kierunku chcesz podążać z Relyon.

Tak, jak w przypadku naszych Klientów, tak i w Twoim, udzielimy Ci wsparcia w procesie długofalowego planowania kariery.

Scroll to Top